Masters and Robots – na tym wydarzeniu trzeba być (mamy dla Was rabat)

Picture of Hubert Dąbrowski
Hubert Dąbrowski

Ekspert i pasjonat wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie.

Bądź na bieżąco.

newsletter o sztucznej inteligencji.

26-28 października w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja imprezy „Masters and Robots”. Kilkudziesięciu ekspertów, przedsiębiorców i profesorów akademickich z zagranicy przekaże swoją wiedzę w zakresie nowych technologii i nowoczesnych metod zarządzania biznesem. Wydarzenie będzie jednym z najważniejszych tech-eventów w tym roku w kraju. Partnerem merytorycznym imprezy jest Singularity University.

Sztuczna inteligencja, Internet rzeczy, transformacja cyfrowa, fin-tech, smart investing, CSR, przyszłość medycyny, motoryzacji, rynku pracy oraz efektywne wykorzystanie mediów społecznościowych – te i inne tematy zostaną poruszone w trakcie „Masters and Robots”. Celem imprezy jest przekazanie eksperckiej wiedzy w możliwie najbardziej przystępnej i barwnej formie.

Problemem polskiego rynku wcale nie jest brak pieniędzy czy odpowiedniego finansowania. Problemem jest brak wysokiej jakości edukacji. Nasz rynek jest wciąż mało otwarty na współpracę czy wymianę nie tylko wiedzy, ale i talentów. Nasi przedsiębiorcy i eksperci muszą pokonać wiele barier, aby dotrzeć do prawdziwie innowacyjnego know-how, który rozwinie ich biznes – mówi Jowita Michalska, założycielka Fundacji Digital University, organizatora „Masters and Robots” i wyłącznego przedstawiciela Singularity University w Polsce.

– Dzięki współpracy z takimi światowymi organizacjami jak Singularity University jesteśmy w stanie mnóstwo tej wiedzy przynieść do kraju. Na naszą imprezę przyjadą eksperci z kilkunastu krajów, aby na wykładach i praktycznych warsztatach podzielić się swoim doświadczeniem i pomoc nam zmienić myślenie na bardziej innowacyjne – dodaje Jowita Michalska.

Singularity University to prestiżowa organizacja założona w 2008 r. w Kalifornii. Zajmuje się kształceniem kadr kierowniczych, po to, by skutecznie wykorzystywały nowe technologie i rozwijały swoje firmy szybciej niż tradycyjne przedsiębiorstwa.


Wśród absolwentów Singularity University są także Polacy: Sebastian
Kulczyk, Łukasz Młodyszewski (Nightly), Kamila Staryga (GoogleX), Adam Niewiński (Pekao SA), Tomasz Misiak (Work Service) oraz Cezary Smorszczewski (b. wiceprezes Alior Bank).

Nowoczesnych metod zarządzania biznesem oraz wykorzystywania potencjału leżącego w nowych technologiach nauczą się także uczestnicy „Masters and Robots”, jedynej imprezy w Polsce sygnowanej marką SU. Źródłem know-how będą światowi liderzy innowacji, a wśród nich przedstawiciele globalnych marek, naukowcy, pisarze i wykładowcy prestiżowych uczelni:

Massimo Tammaro (zarządzanie ryzykiem, ex Ferrari i Manchester United)
Henry Wong (CEO,
Diamond Tech Ventures; Stanford University)
Supreet Singh Manchanda (CEO,
Akal Global, inwestor)
Arun Aggarwal (CIO,
CEMEX)
Chip Espinoza (autor, ekspert od pokolenia
millennialsów)
Susan McPherson (CIO, założycielka
McPherson Strategies)
Markus F. Peschl (professor kognitywistyki,
University of Vienna)
Eugene Shteyn (professor innowacji,
Stanford University)
Anindya Ghose (professor mobilnej ekonomii, NYU Stern School of Business)

Masters and Robots to kilkadziesiąt otwartych prelekcji i paneli, ale również zamkniętych warsztatów (http://mastersandrobots.tech/workshops/)

Bilety wejściowe na imprezę (netto):
Konferencja:
regular 459 (na hasło aimarketing 15% zniżki)
Warsztaty:
369

Impreza odbędzie się w industrialnej atmosferze na Mińskiej 65 w Warszawie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony www.mastersandrobots.tech

Picture of Hubert Dąbrowski

Hubert Dąbrowski

Ekspert i pasjonat wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie.

zapisz sie do Newslettera

Picture of Huber Dąbrowski

Huber Dąbrowski

Ekspert i pasjonat wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie.

To warto przeczytać

Ostatnio dodane

Dołącz do nas

 


Jeśli chcesz otrzymywać ciekawe informacje o sztucznej inteligencji wypełnij formularz

AI Marketing - blog sztuczna inteligencja w biznesie i marketingu
AI Marketing - blog o sztucznej inteligencji

AI Marketing to specjalistyczny blog poświęcony zastosowaniom sztucznej inteligencji w biznesie i marketingu. Odkryj najnowsze trendy, analizy i innowacje w dziedzinie AI. Dowiedz się, jak technologia ta rewolucjonizuje świat biznesu i jak możesz ją wykorzystać w swojej firmie

zapisz sie na Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ciekawe nowości o sztucznej inteligencji