Sztuczna inteligencja napisze za Ciebie wartościowe teksty SEO?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

AI Writer to sieć neuronowa, której architektura AI wzorowana jest na ludzkim mózgu. Jest zdolna nauczyć się pisania unikalnych artykułów marketingowych potrzebnych do SEO. Co ważne teksty są wystarczająco dobrej jakości aby człowiek nie rozpoznał, że zostały napisane przez maszynę.

Mała firma z Ohio o nazwie AI Wirter stworzyła sieć neuronową, która potrafi masowo tworzyć content pod SEO.

Projekt AI Writer został stworzony przez Paul’a DeMott, który posiadał małą firmę zajmującą się marketingiem internetowym i Nick’a Shah, który studiował neurologię przez 1,5 roku w szkole medycznej, po czym rzucił ją, aby samodzielnie badać sztuczną inteligencję.

Twórcy dali sobie 5 miesięcy czasu, aby zobaczyć co się wydarzy. Sieć neuronowa analizowała treści i uczyła się na początku literując słowa, później łącząc ze sobą kilka słów, po czy w pewnym momencie zaczęła pisać spójne akapity.

Twórcy tłumaczą, że programy komputerowe działają w ten sposób, że zawierają mnóstwo reguł gramatycznych, ortograficznych stworzonych przez człowieka. Nie ma jednak reguły, aby program rozumiał koncept. Dlatego wyszli z założenia, że komputer powinien symulować ludzki mózg, aby móc uczyć się i zrozumieć zagadnienia. Nie potrzebna jest interwencja człowieka. Wystarczy dać komputerowi książki, aby zrozumiał i mógł pisać.

Jak działa AI Writers?

  1. Czyta tysiące treści akademickich
  2. Wydobywa główne założenia z treści
  3. Przetwarza i oczyszcza wiadomości porównując swoje treści do innych
  4. Pisze tysiące artykułów dziennie 🙂

Głównymi klientami AI Writers są osoby zajmujące się SEO, które skupują wygasłe, ale niegdyś popularne strony i dodają na nich treści i linki, które mają wzmocnić właściwą domenę w wynikach wyszukiwania.

Cały koncept brzmi ciekawie niemniej, jednak brak jest możliwości przetestowania AI Writers. Na pewno tworzenie sensownych artykułów w języku polskim byłoby najlepszym testem, czy to rzeczywiście ma sens.

 

źródło: aiwriter.ai

Komentarze

komentarze

Redakcja

zapisz sie do Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać ciekawe informacje o sztucznej inteligencji wypełnij formularz

super-ai

Czym jest Super AI?

Często trudno jest zrozumieć, czym jest super AI. Istnieje kilka różnych typów AI, takich jak Teoria umysłu, Wąska i Reaktywna lub ograniczona pamięć. Ten artykuł

czytaj »
Cyberprzestępstwo w dobie koronawirusa

Cyberprzestępstwo w dobie koronawirusa

Koronawirus to hasło, które od kilkunastu dni nie schodzi nam z ust. Boją się wszyscy, to jednak nie uśpiło czujności tych, którzy w najgorszej sytuacji potrafią odnaleźć zarobek. Cyberprzestępczość w czasach koronawirusa rozszerza się szybko i gwałtownie, społeczeństwo powinno więc być tego świadome i wiedzieć, na co trzeba uważać.

czytaj »
Technologie, a prywatność użytkowników w dobie koronawirusa

Technologie, a prywatność użytkowników w dobie koronawirusa

O tym, że na co dzień nasze aktywności i kroki są monitorowane wie raczej każdy z nas. Warto uświadomić sobie, że nawet telefon komórkowy, który mamy w kieszeni doskonale potrafi zanalizować kiedy wstajemy, kiedy wychodzimy z domu, a dzięki GPS nawet w jakim kierunku się udajemy. W dobie koronawirusa robi się wszystko, by zatrzymać epidemię. Nie jest tajemnicą, że wykorzystuje się do tego również sztuczną inteligencję. Jak wygląda kwestia naszej prywatności w chwili, gdy używa się wszelkich dostępnych środków, by zwalczyć wirusa?

czytaj »
Jak sztuczna inteligencja wpływa na walkę z koronawirusem?

Jak sztuczna inteligencja wpływa na walkę z koronawirusem?

Temat sztucznej inteligencji w Polsce jest wciąż świeży, nieustannie się jednak rozwija. Teraz, w dobie koronawirusa naukowcy szukają każdej możliwej metody, by skutecznie z nim walczyć. Z pomocą przychodzi nam sztuczna inteligencja. Czy jest ona pomocna w walce z COVID-19?

czytaj »
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish